Munkatársat keresünk PDF Nyomtatás E-mail

Dinamikusan fejlődő cégünkbe keresünk munkatársat működésfejlesztési projektekbe az alábbi feladatkörökre:

Fejlesztő

Követelmények:

• Egyetemi szintű matematikus vagy mérnök végzettség
• Legalább középfokú angol szakmai nyelvtudás
• Analitikus és logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
• Jó kommunikációs készség
• Csapatmunka

Amit kínálunk:

• Változatos feladatkör
• Külföldi tréningek, stabil munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Projekt koordinátor

Feladatok:

• együttműködés a projektekben résztvevő cégekkel
• kapcsolattartás
• tevékenységek koordinálása
• projekt adminisztráció
• támogatás, végrehajtás előkészítése, végrehajtás monitoringja

Elvárások:

• felsőfokú szakirányú végzettség
• szakirányú képesítés
• projekt koordinátori területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
• MS Office (vagy egyéb) magas szintű ismerete
• csoportmunka koordinálásban szerzett tapasztalat
• hatékony munkavégzés
• középfokú angol nyelvismeret

• stabil munkalehetőség
• változatos feladatok

Ha jelentkezni szeretne, akkor az önéletrajzát az info (kukac) optasoft.hu e-mail címre várjuk motivációs levéllel és bérigény feltüntetésével.